Zvaigžņu diena

Pateicības vēstule

 

Zvaigžņu diena

 

2016. gada 6. janvāris plkst. 12.00 īpašs dievkalpojums veltīts Rīgas Krusta draudzes senioriem.

 

Pateicoties Dieva žēlastībai jau 14 gadus šajā dienā tiekamies īpašā dievkalpojumā, kas veltīts mūsu draudzes senioriem (70 gadi un vecāki). Šogad bijām ļoti priecīgi, jo ieradās vairāk kā 80 mūsu draudzes cilvēki. Liels paldies mūsu draudzes brāļiem Jurim A., Aivaram P., Aivaram O. par atsaucību atvest uz šo sadraudzību arī tās mūsu cienījamās māsas, kuras pašas saviem spēkiem vairs nevar atbraukt.

Paldies mūsu mācītājam Jurim Moricam par sirsnīgo uzrunu, par Dieva Vārda skaidrojumu, par mīlestībā svinēto Svētā Vakarēdiena Sakramentu.

Pēc dievkalpojuma ar nelielu koncertu mūs priecēja VEF Kultūras pils ansamblis „Atvasara”, kurā dzied arī viena no mūsu māsām Ausma Dz., un tādēļ gribētos arī viņai īpaši par to pateikties.

Pēc dievkalpojuma un nelielā koncerta visi pulcējāmies mazajā zālē, lai draudzīgās sarunās un dziesmās pavadītu pēcpusdienu. Paldies dzejniekam Valdim Rūjam par uzrunu un īpaši šai dienai veltīto dzejoli. Paldies mūsu ērģelniecei Ievai P., kura ar klavierspēli papildināja senioru izvēlētās, mīļākās dziesmas.

Paldies visai draudzei par decembra mēnesī sarūpētām ieprieces dāvaniņām. Mūsu seniori tās saņēma sirsnīgā pateicībā. Kopā ar mācītāju Juri Moricu mājās apmeklējām arī tos draudzes cilvēkus, kuri veselības dēļ šajā dienā nevarēja ierasties Dievnamā.

Sirsnīgs paldies visiem, kuri atsaucās un piedalījās, lai šis gada pasākums noritētu skaisti – Dievam par godu un mūsu draudzes senioriem par svētību.

 

 

 

Pateicībā diakonijas vadītāja Velta Marija Upmale

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>