Atnākuši ir ziemas mēneši….

Atnākuši ir ziemas mēneši ar īsajām dienām un garajām, tumšajām naktīm. Un šinī tumsā spīd mūsu Krusta draudzes krusts pret debesīm.

Cik simboliski! “Gaisma spīd tumsībā” (Jāņa ev. 1:5) Dievs – kas ir Gaisma, un Svētā Gara liesma, ko mēs saņemam kristībās. Cik gaiša ir šī liesmiņa mūsos? Citam spožāka, citam blāvāka, bet tāpēc mēs arī nākam uz mūsu Dievnamu, lai ar savu siržu siltumu Dievkalpojumā, sadraudzībā sasildītu viens otra liesmu, lai tā mirdzētu īpaši spoži. Šai tumsā Jēzus mūs uzmundrina: “Nebīsties, tu mazais ganāmais pulciņ, jo jūsu Tēvs ir nolēmis jums piešķirt Valstību! ”(Lūkas 12:32) Gaismas un mīlestības Valstību! Un kas var mūs sildīt vairāk par Tēva mīlestību, par to ka zinām, ka Viņš mūs pirmais ir aicinājis un ir mīlējis ar mūžīgu mīlestību?

Katram no mums nav sveši kritieni, bet Svētā Gara liesma mums saka: “Tu esi dzīvs! Tēvs tevi mīl! Jēzus ir tevi izpircis! Celies! Es tevi nepametīšu! Tas nav Tēva prāts, ka kāds no jums pazustu!” Un mēs ceļamies un ejam tālāk. Arī tāpēc mēs esam šeit mūsu draudzē un mirdzam, jo Svētais Gars mirdz mūsos.

Mirdzēsim šai pasaulē, kā mūsu draudzes krusts zem naksnīgajām ziemas debesīm.

Jānis Jākobsons

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>