Aivara Ozoliņa Liecība

4_11_galvena_bildeMans ceļš pie Dieva sākās ar veselības problēmām. Biju zaudējis ticību ārstiem un netradicionālai medicīnai. Sāku interesēties par garīgo pasauli un ticēt pārdabiskajam.

Zināju, ka pasaulē darbojas garīgi likumi un sāku ticēt dzīvei pēc nāves.

Biju garīgi izslāpis, bet neatradu mierinājumu, nekas mani neaizskāra, nekur neatradu spēku un ticību. Darbojos veselības grupā, kur uzsvars bija uz miesu -veselīgu dzīves veidu, uzturu, taču ārī tur neiepazinu patiesības.

Interese par garīgām lietām, pamudināja lasīt bībeli un aizveda uz Kristīgo Akadēmiju. Redzot tur tīrību tualetēs, kas padomju laikos bija retums, sapratu, ka tur cilvēki ir savādāki. Tā bija pirmā liecība par kristiešiem darbos. (smejas)

Sirdī apņēmos izlasīt bībeli no vāka līdz vākam. Izlasot 1. pantu „Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi.” (1. Moz. 1:1) manī radās atziņa par Dievu kā Visuvareno un no šī brīža atkrita visas citas garīgās mācības.

Regulāri katru dienu sāku no rītiem lasīt Bībeli ar To Kungu. Lasot Bībeli sāku iepazīt kāds ir Dievs. Nonākot līdz Jaunai Derībai, sajutos kā pēdējais grēcinieks, vainas apziņā sirds bija salauzta un izmisusi. Dieva priekšā metos ceļos un nožēloju savus grēkus. Pēc lūgšanas ienāca brīvība, sajutu, ka vairs nav grēka nastas. Priekā un pateicībā sāku slavēt To Kungu! Tas bija Pestīšanas prieks! Iepazinu Dievu kā mīlošu Tēvu.1_3

Atklāsmi par Jēzu Kristu, kā Dieva dēlu es pieņēmu Dailes teātrī. Viens vīrs sludināja par Jēzu Kristu, Dieva dēlu, kas sēž pie Dieva Tēva labās rokas, un es sirdī sajutu spēku, ka es tam ticu. Prāts pretojās un bija dalītas jūtas, bet lasot Bībeli, prāts pieskaņojās un es sāku to pieņemt.

Paralēli Bībeles studijām sāku nākt uz Krusta draudzi, uz visu kas tur notika. Kad Bībelē nonācu līdz rakstu vietai par ūdens kristībām, tūliņ skrēju uz baznīcu kristīties. Mācītājs G.Dišlers jau bija mani ievērojis, jo aktīvi piedalījos draudzē, un kristīja vispirms un tikai pēc tam es izgāju iesvētes mācības.

„Jūsu sirdis lai neizbīstas! Ticiet Dievam un ticiet Man!” (Jņ. 14:1)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>