No 2 2015 gada Decembris

krusta_baznica

 

"Iesākumā bija Vārds, un vārds bija pie Dieva, un vārds bija Dievs.
Tas bija iesākumā pie Dieva. Caur viņu viss ir radies…" (Jāņa ev 1:1-3)

 

 

pirmalapa0077

Dievs mani pie Jums ir atvedis un es ticu, ka Viņš arī turpmāk būs tas, kurš ganīs mūsu Krusta draudzi – kā jau esmu teicis: mums ir svarīgi neskriet Viņam pa priekšu un netraucēt Viņa kalpošanu, jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies un esam (Apd. 17:24-28). „Dzīve ir teātris, kurā mēs visi esam aktieri”, nez kurš pirmais to ir pateicis, bet mēs visi esam daudzkārt dzirdējuši šo izteikumu. Zināmā mērā, protams, tam var piekrist. Tikai bēdīgi ir tad, ja tu nespēj atrast starp visām lomām savējo, vai arī nespēj no lomas nekad iziet ārā. Labākā cilvēka loma ir tēlot pašam sevi un neizlikties par to, kas tu neesi – tā es vismaz cenšos dzīvot. Centieties arī Jūs mani nesalīdzināt ar citiem mācītājiem, jo es nekad netēlošu viņu lomu, bet ja nu tā nejauši notiks – ceru, ka kāds man to pateiks, pirms Lielais Režisors mani noņems no izrādes.

„Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties. Viņam jābūt gana drosmīgam, lai spertu arī kļūmīgus soļus. Vilšanās, sakāve, izmisums – tie ir tikai daži līdzekļi, ko Dievs izmanto, lai parādītu mums īsto ceļu.” (P. Koelju)

Dievs ir aicinājis mūs kopīgā kalpošanā, un, jo ātrāk mēs viens otru iepazīsim un saskaņosim mūsu kalpošanas dāvanas, jo labāk mums veiksies, apliecinot Kristu pasaulē.

 Kristus mīlestībā, Jūsu mācītājs Juris Morics

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>